SP4024CTM
SP4024CTM
ПроизводительSiliup
Партномер производителяSP4024CTM
ОписаниеTransistors/Thyristors Siliup SP4024CTM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Siliup |
| Вес | 0.489 |
| Type | N-Channel + P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 45pF;92pF |
| Pd- Power Dissipation | 30W |
| RDS(on) | 17mΩ@10V;38mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 40V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 23A;13A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.7V;1.6V |
| Input Capacitance(Ciss) | 834pF;915pF |
| Output Capacitance(Coss) | 51pF;104pF |
| Gate Charge(Qg) | 25nC@4.5V;24nC@4.5V |
