MDD30P04D
MDD30P04D
ПроизводительMDD(Microdiode Semiconductor)
Партномер производителяMDD30P04D
ОписаниеTransistors/Thyristors MDD(Microdiode Semiconductor) MDD30P04D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MDD(Microdiode Semiconductor) |
| Вес | 0.459 |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 132pF |
| Pd- Power Dissipation | 2.5W |
| RDS(on) | 18mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 40V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 30A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 2.26nF |
| Gate Charge(Qg) | 17nC |
