2P15D
2P15D
ПроизводительHL
Партномер производителя2P15D
ОписаниеTransistors/Thyristors HL 2P15D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HL |
| Вес | 0.109 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 20pF |
| Pd- Power Dissipation | 7.8W |
| RDS(on) | 780mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 150V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 2.2A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 4V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 988pF |
| Output Capacitance(Coss) | 35pF |
| Gate Charge(Qg) | 15.2nC@10V |
