HSL6115
HSL6115
ПроизводительHUASHUO
Партномер производителяHSL6115
ОписаниеTransistors/Thyristors HUASHUO HSL6115
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HUASHUO |
| Вес | 0.213 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 141pF@15V |
| Pd- Power Dissipation | 2W |
| RDS(on) | 24mΩ@10V,10A |
| Drain to Source Voltage | 60V |
| Number | 1 P-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Current - Continuous Drain(Id) | 19A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.7V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 3.635nF@15V |
| Gate Charge(Qg) | 25nC@4.5V |
