SP4011ACTM
SP4011ACTM
ПроизводительSiliup
Партномер производителяSP4011ACTM
ОписаниеTransistors/Thyristors Siliup SP4011ACTM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Siliup |
| Вес | 0.43 |
| Type | N-Channel + P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 289pF |
| Pd- Power Dissipation | 78W |
| RDS(on) | 15mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 40V |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 60A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.5V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 3.8nF |
| Output Capacitance(Coss) | 329pF |
| Gate Charge(Qg) | 69nC@10V |
