OSM7N65A
OSM7N65A
Производительorisilicon
Партномер производителяOSM7N65A
ОписаниеTransistors/Thyristors orisilicon OSM7N65A
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | orisilicon |
| Вес | 2.875 |
| Type | N-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 5.5pF |
| RDS(on) | 1.4Ω@10V |
| Drain to Source Voltage | 650V |
| Operating Junction Temperature Range | -40℃~+85℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 7A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 4V@250uA |
