XRS50P06
XRS50P06
ПроизводительXNRUSEMI
Партномер производителяXRS50P06
ОписаниеTransistors/Thyristors XNRUSEMI XRS50P06
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XNRUSEMI |
| Вес | 1 |
| Type | P-Channel |
| Pd- Power Dissipation | 95W |
| RDS(on) | 25mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 60V |
| Current - Continuous Drain(Id) | 50A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2.3V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.5nF |
| Output Capacitance(Coss) | 248pF |
| Gate Charge(Qg) | 22nC@10V |
