XR30P10
XR30P10
ПроизводительXNRUSEMI
Партномер производителяXR30P10
ОписаниеTransistors/Thyristors XNRUSEMI XR30P10
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XNRUSEMI |
| Вес | 1 |
| Type | P-Channel |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 70pF |
| Pd- Power Dissipation | 107W |
| RDS(on) | 46mΩ@10V |
| Drain to Source Voltage | 100V |
| Number | 1 P-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+175℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 30A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 1.8V@250uA |
| Input Capacitance(Ciss) | 8.056nF |
| Output Capacitance(Coss) | 195pF |
| Gate Charge(Qg) | 147nC@10V |
