XR3419
XR3419
ПроизводительXNRUSEMI
Партномер производителяXR3419
ОписаниеTransistors/Thyristors XNRUSEMI XR3419
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XNRUSEMI |
| Вес | 0.112 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 134pF@15V |
| Pd- Power Dissipation | 29W |
| RDS(on) | 16mΩ@V,A |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | 1 P-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 32A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | - |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.15nF@15V |
| Gate Charge(Qg) | 52nC@15V |
