XR30P20M
XR30P20M
ПроизводительXNRUSEMI
Партномер производителяXR30P20M
ОписаниеTransistors/Thyristors XNRUSEMI XR30P20M
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XNRUSEMI |
| Вес | 0.036 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 156pF@15V |
| Pd- Power Dissipation | 9W |
| RDS(on) | 13mΩ@10V,10A |
| Drain to Source Voltage | 30V |
| Number | 1 P-Channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 20A |
| Input Capacitance(Ciss) | 1.33nF@15V |
