XR9N20
XR9N20
ПроизводительXNRUSEMI
Партномер производителяXR9N20
ОписаниеTransistors/Thyristors XNRUSEMI XR9N20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XNRUSEMI |
| Вес | 1 |
| Reverse Transfer Capacitance (Crss@Vds) | 27pF@100V |
| Pd- Power Dissipation | 30W |
| RDS(on) | 225mΩ@10V,2A |
| Drain to Source Voltage | 200V |
| Number | One N-channel |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Current - Continuous Drain(Id) | 9A |
| Gate Threshold Voltage (Vgs(th)) | 2V |
| Input Capacitance(Ciss) | 922pF@100V |
| Gate Charge(Qg) | 22.8nC@100V |
