GT393M8
GT393M8
ПроизводительGTIC
Партномер производителяGT393M8
ОписаниеAmplifiers/Comparators GTIC GT393M8
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GTIC |
| Вес | 0.062 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Input Offset Current(Ios) | 15pA |
| Maximum Power Supply Range (Vdd-Vss) | 6.5V |
| Quiescent Current | 50uA |
| Output Type | Open Drain |
| Propagation Delay Time | 176ns |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 67dB |
| Vos - Input Offset Voltage | 1.1mV |
| Input Offset Voltage Drift(Vos TC) | 3uV/℃ |
| Ib - Input Bias Current | 15pA |
| Voltage - Supply(Input) | 0.9V~2.75V;1.8V~5.5V;-2.75V~-0.9V |
