SDH8666QTR
SDH8666QTR
ПроизводительHangzhou Silan Microelectronics
Партномер производителяSDH8666QTR
ОписаниеPower Management (PMIC) Hangzhou Silan Microelectronics SDH8666QTR
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hangzhou Silan Microelectronics |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Output Current | - |
| Features | Over Voltage Protection;Short Circuit Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection;Soft Start |
| Output Voltage | - |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 8V~26V |
| Pd- Power Dissipation | - |
| Working mode | QR;CCM;PFM Modulation |
| Voltage - Breakdown | 760V |
| Frequency - Switching | 60kHz~70kHz |
| Feedback System | - |
| Duty Cycle(Max) | 80% |
