DK045GD
DK045GD
ПроизводительShenzhen DongKe Semicon
Партномер производителяDK045GD
ОписаниеPower Management (PMIC) Shenzhen DongKe Semicon DK045GD
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen DongKe Semicon |
| Вес | 0.74 |
| Features | Over Voltage Protection;Over Temperature Protection;Over Current Protection;Under Voltage Protection |
| Topology | Flyback |
| isolation | Isolation |
| Voltage - Supply | 7.5V~28V |
| Pd- Power Dissipation | 3W |
| Working mode | QR;DCM |
| Voltage - Breakdown | 650V |
| Frequency - Switching | 250kHz |
