LA1163S
LA1163S
ПроизводительLattice Art
Партномер производителяLA1163S
ОписаниеPower Management (PMIC) Lattice Art LA1163S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Lattice Art |
| Вес | 0.023 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 3A |
| Features | - |
| Topology | Buck |
| isolation | Non-Isolated |
| Voltage - Supply | 2.5V~5.5V |
| Pd- Power Dissipation | - |
| Voltage - Breakdown | - |
| Frequency - Switching | 1.1MHz |
| Duty Cycle(Max) | 100% |
