HX1316G-APC
HX1316G-APC
ПроизводительHEXIN
Партномер производителяHX1316G-APC
ОписаниеPower Management (PMIC) HEXIN HX1316G-APC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HEXIN |
| Вес | 0.187 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 4.5A |
| Quiescent Current | 14mA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 8V~30V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Frequency - Switching | 130kHz~500kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
