M0522DLFA-C
M0522DLFA-C
ПроизводительiModule
Партномер производителяM0522DLFA-C
ОписаниеPower Management (PMIC) iModule M0522DLFA-C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | iModule |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 1A |
| Quiescent Current | 50uA;30uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 2.4V~6V |
| Output Voltage | 600mV~6V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 1.4MHz |
