XL2596HVS-ADJE1
XL2596HVS-ADJE1
ПроизводительXLSEMI
Партномер производителяXL2596HVS-ADJE1
ОписаниеPower Management (PMIC) XLSEMI XL2596HVS-ADJE1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XLSEMI |
| Вес | 1.684 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TA) |
| Output Current | 3A |
| Quiescent Current | 1.3mA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.5V~50V |
| Output Voltage | 1.23V~48V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 150kHz |
