HX1316A-AGC
HX1316A-AGC
ПроизводительHEXIN
Партномер производителяHX1316A-AGC
ОписаниеPower Management (PMIC) HEXIN HX1316A-AGC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HEXIN |
| Вес | 0.185 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 4.5A |
| Quiescent Current | 14mA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 8V~30V |
| Output Voltage | - |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | External |
| Frequency - Switching | 130kHz;500kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
