STI8036
STI8036
ПроизводительTMI
Партномер производителяSTI8036
ОписаниеPower Management (PMIC) TMI STI8036
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TMI |
| Вес | 0.125 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃@(TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 500mA |
| Output Type | Fixed |
| Operating Voltage | 9V~14V |
| Output Voltage | 14V;19V |
| Topology | Boost |
| Function | Boost |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 800kHz~1.2MHz |
