SD4943
SD4943
ПроизводительHangzhou Silan Microelectronics
Партномер производителяSD4943
ОписаниеPower Management (PMIC) Hangzhou Silan Microelectronics SD4943
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Hangzhou Silan Microelectronics |
| Вес | 0.179 |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 500mA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 20V~150V |
| Topology | Buck;Flyback |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 2kHz~120kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
