DL4015
DL4015
ПроизводительDOINGTER
Партномер производителяDL4015
ОписаниеPower Management (PMIC) DOINGTER DL4015
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DOINGTER |
| Вес | 1.523 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 5A |
| Quiescent Current | - |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 3.6V~40V |
| Output Voltage | 1.25V~37V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 180kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
