XRP6657IHBTR-F
XRP6657IHBTR-F
ПроизводительMaxLinear
Партномер производителяXRP6657IHBTR-F
ОписаниеPower Management (PMIC) MaxLinear XRP6657IHBTR-F
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MaxLinear |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.5A |
| Quiescent Current | 240uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 2.5V~5.5V |
| Output Voltage | 600mV~5.5V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 1.3MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
