GM2406WACPZ-2-R7
GM2406WACPZ-2-R7
ПроизводительGONGMOSEMI
Партномер производителяGM2406WACPZ-2-R7
ОписаниеPower Management (PMIC) GONGMOSEMI GM2406WACPZ-2-R7
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GONGMOSEMI |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Output Current | 6A |
| Quiescent Current | 4uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 3.4V~42V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 200kHz~3MHz |
