HT27403ARQZ
HT27403ARQZ
ПроизводительHTCSEMI
Партномер производителяHT27403ARQZ
ОписаниеPower Management (PMIC) HTCSEMI HT27403ARQZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HTCSEMI |
| Вес | 0.083 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Number of Channels | 1 |
| Quiescent Current | 3.5mA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 3V~20V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 200kHz~1.2MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
