ETA3415DCG
ETA3415DCG
Производительetasolution
Партномер производителяETA3415DCG
ОписаниеPower Management (PMIC) etasolution ETA3415DCG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | etasolution |
| Вес | 0.042 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1A |
| Quiescent Current | 20uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 2.6V~6.5V |
| Output Voltage | 600mV~6.5V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 3MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
