HM8342T
HM8342T
ПроизводительGATEMODE
Партномер производителяHM8342T
ОписаниеPower Management (PMIC) GATEMODE HM8342T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GATEMODE |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 1.7A |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.75V~40V |
| Output Voltage | 800mV~24V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
