DL1509-3.3E1
DL1509-3.3E1
ПроизводительDOINGTER
Партномер производителяDL1509-3.3E1
ОписаниеPower Management (PMIC) DOINGTER DL1509-3.3E1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DOINGTER |
| Вес | 0.28 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Quiescent Current | 5mA |
| Output Type | Fixed |
| Operating Voltage | 4.5V~40V |
| Output Voltage | 3.3V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
