OC5862
OC5862
ПроизводительOCX
Партномер производителяOC5862
ОписаниеPower Management (PMIC) OCX OC5862
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | OCX |
| Вес | 0.211 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 800mA |
| Quiescent Current | 700uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 5.5V~60V |
| Output Voltage | - |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 1MHz;329kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
