TS30042-M000QFNR
TS30042-M000QFNR
ПроизводительSEMTECH
Партномер производителяTS30042-M000QFNR
ОписаниеPower Management (PMIC) SEMTECH TS30042-M000QFNR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SEMTECH |
| Вес | 0.118 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2A |
| Quiescent Current | 3.6mA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.5V~40V |
| Output Voltage | 900mV~39V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 1MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
