ETA3410D2I
ETA3410D2I
Производительetasolution
Партномер производителяETA3410D2I
ОписаниеPower Management (PMIC) etasolution ETA3410D2I
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | etasolution |
| Вес | 0.052 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃@(TA) |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2A |
| Quiescent Current | 30uA |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 2.6V~5.5V |
| Output Voltage | 600mV~5.5V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 2.4MHz~3.6MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
