HM8342Y
HM8342Y
ПроизводительGATEMODE
Партномер производителяHM8342Y
ОписаниеPower Management (PMIC) GATEMODE HM8342Y
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GATEMODE |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 2A |
| Output Type | Adjustable |
| Operating Voltage | 4.75V~40V |
| Output Voltage | 800mV~24V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
