AKZ25V15R
AKZ25V15R
ПроизводительARK micro
Партномер производителяAKZ25V15R
ОписаниеPower Management (PMIC) ARK micro AKZ25V15R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | ARK micro |
| Вес | 0.135 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 30mA |
| Quiescent Current | - |
| Output Type | Fixed |
| Operating Voltage | 200V |
| Output Voltage | 24V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | - |
| Frequency - Switching | - |
| Synchronous Rectifier | - |
