GR1509-5.0
GR1509-5.0
ПроизводительGR
Партномер производителяGR1509-5.0
ОписаниеPower Management (PMIC) GR GR1509-5.0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | GR |
| Вес | 0.225 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 2A |
| Quiescent Current | 2mA |
| Output Type | Fixed |
| Operating Voltage | 4.5V~40V |
| Output Voltage | 5V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 170kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
