TS30041-M033QFNR
TS30041-M033QFNR
ПроизводительSEMTECH
Партномер производителяTS30041-M033QFNR
ОписаниеPower Management (PMIC) SEMTECH TS30041-M033QFNR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SEMTECH |
| Вес | 0.118 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃@(TJ) |
| Output Current | 1A |
| Quiescent Current | 5mA |
| Output Type | Fixed |
| Operating Voltage | 4.5V~40V |
| Output Voltage | 3.3V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 2.2MHz |
| Synchronous Rectifier | Yes |
