XL2576HVS-5.0E1
XL2576HVS-5.0E1
ПроизводительXLSEMI
Партномер производителяXL2576HVS-5.0E1
ОписаниеPower Management (PMIC) XLSEMI XL2576HVS-5.0E1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XLSEMI |
| Вес | 1.652 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 3A |
| Quiescent Current | 1.3mA |
| Output Type | Fixed |
| Operating Voltage | 4.5V~50V |
| Output Voltage | 5V |
| Topology | Buck |
| Function | Buck |
| Switch tube (built-in/external) | Built-in |
| Frequency - Switching | 52kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
