RAHVK680M1UEH0002EZ
RAHVK680M1UEH0002EZ
ПроизводительTaiyo Yuden
Партномер производителяRAHVK680M1UEH0002EZ
ОписаниеCapacitors Taiyo Yuden RAHVK680M1UEH0002EZ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Taiyo Yuden |
| Вес | 1.501 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Height - Seated (Max) | 10mm |
| Tolerance | ±20% |
| Equivalent Series Resistance(ESR) | 30mΩ@100kHz |
| Capacitance | 68uF |
| Diameter | 8mm |
| Voltage Rating | 50V |
