ACT45B-110-2P-TF
ACT45B-110-2P-TF
ПроизводительMetalLions
Партномер производителяACT45B-110-2P-TF
ОписаниеFilters MetalLions ACT45B-110-2P-TF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | MetalLions |
| Вес | 0.303 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating (AC) | 50V |
| Current Rating | 360mA |
| Voltage Rating (DC) | 50V |
| Impedance @ Frequency | 300Ω@10MHz;600Ω@10MHz |
| Inductance @ Frequency | 11uH@100kHz |
| Voltage withstand | 125V |
| DC Resistance(DCR) | 600mΩ |
| Insulation Resistance(IR) | 10MΩ |
