SACT3225A-101-2P-T
SACT3225A-101-2P-T
ПроизводительLanTu Micro
Партномер производителяSACT3225A-101-2P-T
ОписаниеFilters LanTu Micro SACT3225A-101-2P-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LanTu Micro |
| Вес | 0.115 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Current Rating | 150mA |
| Voltage Rating (DC) | 80V |
| Impedance @ Frequency | 5.1kΩ@10MHz |
| Inductance @ Frequency | - |
| Voltage withstand | 1kV |
| DC Resistance(DCR) | 1.5Ω |
| Insulation Resistance(IR) | 10MΩ |
