TCK-177
TCK-177
ПроизводительTRACO POWER
Партномер производителяTCK-177
ОписаниеFilters TRACO POWER TCK-177
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TRACO POWER |
| Вес | 7.8 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating | 10.05A |
| Voltage Rating (DC) | 500V |
| Inductance @ Frequency | 398uH@100kHz |
| DC Resistance(DCR) | 9mΩ |
