SACT4532A-101-2P-T
SACT4532A-101-2P-T
ПроизводительLanTu Micro
Партномер производителяSACT4532A-101-2P-T
ОписаниеFilters LanTu Micro SACT4532A-101-2P-T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | LanTu Micro |
| Вес | 0.307 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Current Rating | 200mA |
| Voltage Rating (DC) | 50V |
| Impedance @ Frequency | 5.8kΩ@10MHz |
| Inductance @ Frequency | 100uH@10MHz |
| Voltage withstand | - |
| DC Resistance(DCR) | 2Ω |
