PDMCAT953-201MLB-D
PDMCAT953-201MLB-D
ПроизводительPROD Tech
Партномер производителяPDMCAT953-201MLB-D
ОписаниеFilters PROD Tech PDMCAT953-201MLB-D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PROD Tech |
| Вес | 2.078 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Lines | 2 |
| Voltage Rating (AC) | 600V |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating (DC) | 600V |
| Impedance @ Frequency | - |
| Inductance @ Frequency | 200uH@1kHz |
| Voltage withstand | 600V |
| DC Resistance(DCR) | 12mΩ |
| Insulation Resistance(IR) | - |
