HYE4GUECCE
HYE4GUECCE
ПроизводительHeYangTek
Партномер производителяHYE4GUECCE
ОписаниеMemory HeYangTek HYE4GUECCE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HeYangTek |
| Вес | 0.35 |
| Operating Temperature | -25℃~+85℃ |
| Interface | eMMC 5.1 |
| Memory Size | 4GB |
| Sequential Read/Write (MB/s) | 160/50 MB/s |
| Random Read/Write (IOPS) | 4200/3200 iops |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V |
| Reading Speed in Sequence | 160MB/S |
| Writing Speed in Sequence | 50MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 2.7V~3.6V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.7V~1.95V;2.7V~3.6V |
