MA22064CWHAQ
MA22064CWHAQ
ПроизводительMetorage
Партномер производителяMA22064CWHAQ
ОписаниеMemory Metorage MA22064CWHAQ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Metorage |
| Вес | 1.408 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Density | 64GB |
| Reading Speed in Sequence | 520MB/S |
| Writing Speed in Sequence | 150MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 2.7V~3.6V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.7V~1.95V |
| Random Read (IOPS) | 36Kiops |
| Random Write (IOPS) | 22Kiops |
