MA2H128CWHAQ
MA2H128CWHAQ
ПроизводительMetorage
Партномер производителяMA2H128CWHAQ
ОписаниеMemory Metorage MA2H128CWHAQ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Metorage |
| Вес | 1.408 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Interface | UFS 3.1 |
| Density | 128GB |
| Reading Speed in Sequence | 1.064453125GB/S |
| Writing Speed in Sequence | 480MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 2.4V~2.7V;2.7V~3.6V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.14V~1.26V |
| Random Read (IOPS) | 82Kiops |
| Random Write (IOPS) | 104Kiops |
