MA2H064CWHAQ
MA2H064CWHAQ
ПроизводительMetorage
Партномер производителяMA2H064CWHAQ
ОписаниеMemory Metorage MA2H064CWHAQ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Metorage |
| Вес | 1.408 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Interface | UFS 3.1 |
| Density | 64GB |
| Reading Speed in Sequence | 550MB/S |
| Writing Speed in Sequence | 255MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 2.4V~2.7V;2.7V~3.6V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.14V~1.26V |
| Random Read (IOPS) | 43Kiops |
| Random Write (IOPS) | 56Kiops |
