MWE3032CH7AQ
MWE3032CH7AQ
ПроизводительMetorage
Партномер производителяMWE3032CH7AQ
ОписаниеMemory Metorage MWE3032CH7AQ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Metorage |
| Вес | 5.72 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | eMMC 5.1 |
| Memory Size | 32GB |
| Sequential Read/Write (MB/s) | 178/26 MB/s |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Reading Speed in Sequence | 178MB/S |
| Writing Speed in Sequence | 26MB/S |
| NAND Operating Voltage (VCCF) | 3.3V |
| Controller Operating Voltage (VCCQ) | 1.8V;3.3V |
