Ra-01S
Ra-01S
ПроизводительAi-Thinker
Партномер производителяRa-01S
ОписаниеIoT/Communication Modules Ai-Thinker Ra-01S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Ai-Thinker |
| Вес | 1.956 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Interface | SPI |
| Features | LoRa frequency hopping spread spectrum;Channel activity detection (CAD) |
| Sensitivity | -140dBm |
| Receive Current | 4.5mA |
| Current Of Transmitting | 140mA |
| Antenna Type | IPEX interface |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Modulation System | FSK;GFSK;MSK;GMSK;LoRa;OOK |
