FST50_04EL
FST50_04EL
ПроизводительFST
Партномер производителяFST50_04EL
ОписаниеIoT/Communication Modules FST FST50_04EL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | FST |
| Вес | 1.65 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 17dBm |
| Interface | On-board PCB Antenna |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -90dBm |
| Receive Current | - |
| Current Of Transmitting | - |
| Antenna Type | - |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Wireless Standard | - |
| Utilized IC / Part | ASR5502A Chip |
