MMCX-KEF
MMCX-KEF
ПроизводительHanElectricity
Партномер производителяMMCX-KEF
ОписаниеConnectors HanElectricity MMCX-KEF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | HanElectricity |
| Вес | 0.438 |
| Operating Temperature | -65℃~+165℃ |
| Frequency | 6GHz |
| Interface | Inner Bore |
| Frequency range | 6GHz |
| Impedance | 50Ω |
| Connector Type | Board Side |
| Rated Voltage (Max) | 170V |
| Number of Ports | 1 |
| RF Series | MMCX |
| Rated Voltage | 170V |
